239 distronic plus
476 rijbaan assistent
513 snelheidslimiet assistent
531 comand
608 adaptief grootlicht
14U, 16U & 17U smartphone integratie met apple carplay en android mirrorlink
* Distronic plus bouwen we wel vaker in en hebben we ook al eens eerder in een gelijkwaardige B-klasse gebouwd dus wat dat betreft waren er geen verassingen.
* Voor de multifunctionele camera ten behoeve van de rijbaan assistent, de snelheidslimiet assistent en het adaptief grootlicht moest een andere voorruit worden geplaatst en aangezien de ruit in de auto toch al last had van een grote ster kwam dat mooi uit.
* de smartphone opties zijn in eerste instantie werkend gemaakt op de audio20 die af-fabriek in de auto zat verbouwd en zijn later werkend gemaakt op de comand die we in de auto hebben verbouwd...op de audio20 willen die opties niet middels online SCN coderen geactiveerd worden maar op de comand gaat dat wel zonder enig probleem

* voor de rijbaan assistent moest een trillingsmotor aan het stuur worden toegevoegd en moest een andere stuurkolom module worden verbouwd (in het geval van deze auto is dat de derde stuurkolom module omdat de distronic al eerder was ingebouwd en de rijbaan assistent later volgde) en daar zat nu net het grootste probleem aangezien mercedes een leveringsprobleem heeft met deze stuurkolom modules.
De levertijd van de juiste stuurkolom module was in dit geval ca 3 maanden en aangezien ik geen 3 maanden tijd had, ben ik maar zo brutaal geweest om Peter te vragen of ik de stuurkolom module uit zijn V zo lang mocht "lenen" - en dat mocht

Peter heeft dus al met al zo'n 6 weken met een foutmelding en een niet trillend stuur mogen/moeten rond rijden totdat er bij mercedes eindelijk weer een stuurkolom module gemist kon worden tbv de onderdelen-tak van die firma (de productie van nieuwe auto's is belangrijker dan het onderhoud van ooit al eens uitgeleverde auto's).
* de snelheidslimiet assistent was in eerste instantie geactiveerd in combinatie met de audio20 maar dat was geen succes omdat de multifunctionele camera tegenwoordig blijkbaar GPS feedback van de comand wil hebben...en dat is iets wat tot voor kort nog niet zo was.
Zoeksleutel: Steve230479
greetingz,